Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Practical fluid distributor
- Ultimate fluid distributor for e.g. for club installations with several Antari machines
- Supplies fluid up to 35 m horizontally or 12 m vertically in total
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x controller
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 2 x tube
- 6 x adapter
- 1 x XLR cable
- 1 x filter
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 50 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Color | Black |
| Weight | 4.75 kg |
| Device | |
| Dimensions | Width:16 cm |
| Depth | 31.5 cm |
| Height | 10 cm |
| Controller | |
| Dimensions | Width:18 cm |
| Depth | 8.5 cm |
| Height | 17 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!