Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Practical fluid distributor with DMX interface
- Ultimate fluid distributor for e.g. for club installations with several Antari machines
- Supplies fluid up to 35 m horizontally or 25 m vertically in total
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x XLR cable
- 1 x filter
- 1 x tube
- 1 x adapter
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| DMX channels | 1 |
| DMX input | 3-pin XLR (M) mounting version IP |
| DMX output | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Dimensions | Width:17.9 cm |
| Depth | 20.2 cm |
| Height | 9.6 cm |
| Weight | 3.25 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!