Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued , black, laminated
- Interior with foam padding
- Removable cover
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 5 hinged, chromium plated case handles
- 2 Edge mounting handles
- 8 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 5 pc/pcs |
| Edge mounting handle | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:8 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material | Plywood multi-layer glued |
| Color | Black, laminated |
| Dimensions | Width:92 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 95.5 cm |
| Weight | 51.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!