Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Wind machine with rack, controllable via DMX or wireless remote control
- Great effect when used e.g. with fog, snow and bubble machines
- Adjustable timer with interval, duration and wind volume
- Control via stand-alone; DMX; wireless remote control
- LCD display
- For application areas such as: Mobile use; stage
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x declaration of conformity
- 1 x transmitter
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 90 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| DMX channels | 1 |
| DMX input | 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Control | Stand-alone; DMX; wireless remote control |
| Housing color | Black |
| Display type | LCD display |
| Dimensions | Width:35.3 cm |
| Depth | 37.7 cm |
| Height | 51.7 cm |
| Weight | 8.65 kg |
| Remote control | |
| Battery | 1 x 12 V LR27 alkaline manganese built-in |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!