Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
DMX controlled wind machine, adjustable air discharge angle + remote control
- Great effect when used e.g. with fog, snow and bubble machines
- Manual control via rotary dial
- Air discharge angle adjustable
- Low power consumption
- Control via stand-alone; DMX; wireless remote control
- Wireless remote control: operating range up to 50m
- With mounting bracket
- Built with NEUTRIK connector
- For application areas such as: Mobile use; stage
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x remote control
- 1 x declaration of conformity
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 116 W |
| Power connection | Mains input via PowerCON (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output | 1 x PowerCON (gray), mounting version |
| Speed | 750 RPM - 2250 RPM |
| Maximum airflow | 900 m³/h |
| DMX channels | 1 |
| DMX output | 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Control | Stand-alone; DMX; wireless remote control |
| Range | Wireless remote control:range up to 50m |
| Housing color | Black |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Use of brands | Built with NEUTRIK connector |
| Dimensions | Width:33.3 cm |
| Height | 37 cm |
| Weight | 5.95 kg |
| Remote control | |
| Battery | 1 x 12 V LR27 alkaline manganese built-in |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!