Leírás
Baseplate for mobile use (connectors 6082 included)
- The article is delivered pre-assembled
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- For application areas such as: Shop fitting; trade fair construction; sports centres/gyms; stage; rental
- Application possibility: Wall mounting; standing
half cone
- M10 thread
Scope of delivery
- 1 x plate
- 1 x half cone
Paraméterek
| Trusspipe | 50 mm |
| Color | Alu colored |
| Borehole distance | 8 cm x 8 cm x Ø 0.5 cm |
| Dimensions | Width:10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 0.21 kg |
| Half cone | |
| Thread | M10 thread |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!