Leírás
Speaker adapter including Quadlock half cone and bold
OMNITRONIC Speaker Adapter M12
- M12 thread
ALUTRUSS Bolt for Quadlock Half Cone M12x20
- Trusspipe: 50 mm
ALUTRUSS QUADLOCK Half Cone Standard Piece
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
Scope of delivery
1 x OMNITRONIC Speaker Adapter M12
- 1 x adapter
Paraméterek
| Weight | 0.44 kg |
| OMNITRONIC Speaker Adapter M12 | |
| Material | Aluminum |
| Color | Silver |
| Thread | M12 thread |
| Dimensions | Length:9 cm |
| Diameter | Ø 3.50 cm |
| Weight | 0.23 kg |
| ALUTRUSS Bolt for Quadlock Half Cone M12x20 | |
| Trusspipe | 50 mm |
| Color | Alu colored |
| Weight | 0.03 kg |
| ALUTRUSS QUADLOCK Half Cone Standard Piece | |
| Trusspipe | 50 mm |
| Color | Alu colored |
| Dimensions | Length:5.40 cm |
| Weight | 0.18 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!