Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
4-point truss system
- Low weight
- Easy to assemble
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- For application areas such as: Theater; Trade fair and shop fitting; clubs/dancing school
Scope of delivery
- 2 x connection set
Manuals
ManualsParaméterek
| Setup | Easy to assemble |
| Trusspipe | 50 mm x 2 mm |
| Welding technique | TIG-welding |
| Welding material | AlMg 5 |
| Color | Alu colored |
| Dimensions | Length:60 cm |
| Width | 60 cm |
| Height | 60 cm |
| Weight | 8.95 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!