Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Mount for monitors and TV screens
- Solid metal version
- Truss clamp for Ø 50 mm tubes
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 20 kg |
| Color | Alu colored |
| Plate | 0.5 cm |
| VESA interface min | 7.5 cm x 7.5 cm |
| VESA interface max. | 20 cm x 20 cm |
| Dimensions | Width:23 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 1.18 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!