Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- Adjustable height
- Made in Europe
Scope of delivery
- 1 x device
- 4 x holder
Paraméterek
| Height | Maximum:100 cm |
| Minimum | 60 cm |
| Stairs | Number:4 Pcs. |
| Tread hidth | 75 cm |
| Tread depth | 25 cm |
| Tread height | 1.2 cm |
| Material | veneered plywood |
| Material | Steel |
| Weight | 31.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!