Leírás
Variable foot for BE Alutruss stage element
- Adjustable height
- Made in Europe
Scope of delivery
- 1 x foot
Paraméterek
| Height | Maximum:140 cm |
| Minimum | 80 cm |
| Material | Aluminum; rubber |
| Mounting dimensions | 6 cm x 6 cm |
| Material thickness | 2 mm |
| Dimensions | Width:6 cm |
| Depth | 6 cm |
| Weight | 2.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!