Leírás
Variable foot for BE Alutruss stage element
- Adjustable height
- Made in Europe
Scope of delivery
- 1 x foot
Paraméterek
| Height | Maximum:60 cm |
| Minimum | 40 cm |
| Material | Aluminum; rubber |
| Material thickness | 2 mm |
| Dimensions | Length:6 cm |
| Width | 6 cm |
| Height | 37.5 cm |
| Weight | 1.11 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!