Leírás
- Wall mounting
- Finery housing
- Made in Germany
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Paraméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Type of installation | Wall mounting |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Housing design | Finery housing |
| Dimensions | Width:5.6 cm |
| Depth | 3.4 cm |
| Height | 6.5 cm |
| Weight | 0.05 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!