Leírás
25 m adhesive tape for decoration and marking
- Very high luminosity under UV light
- Writeable
- High adhesive strength
- Easy-to-tear
- No afterglow safety labeling
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Elasticity | 12 % |
| Adhesive strength on steel | 8 N/25mm |
| Tear resistancy | 147 N/25mm |
| Carrier | PE-Coating |
| Core diameter | 76 mm |
| Color | Pink |
| Temperature resistance | - 90° C |
| Total thickness | 0.3 mm |
| Dimensions | Length:2500 cm |
| Width | 5 cm |
| Weight | 0.48 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!