Leírás
- 1 LED 5 mm blue (B)
- Output distance: Approx. 1 m
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x container
- 1 x fluid
Paraméterek
| Protection class | Protection class III |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Battery | 3 x Mignon (AA) (not included) |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 1 x 5 mm blue (B) |
| Output distance | Approx. 1 m |
| Material | Plastic |
| Weight | 0.31 kg |
| Device | |
| Housing color | Light green |
| Dimensions | Length:13.5 cm |
| Width | 6 cm |
| Height | 15.4 cm |
| Weight | 0.15 kg |
| Container | |
| Tank capacity | 0.16 l bubble fluid |
| Material | Plastic |
| Color | Clear |
| Weight | 0.16 kg |
| Fluid | |
| Color | Rainbow; clear |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!