Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Scope of delivery
Paraméterek
| Weight | 22.00 kg |
| Nominal Diameter | 460 mm / 18 " |
| Impedance | 8 ohm |
| Power | 1000 W RMS according to EIA Standard |
| Sensitivity | 99 dB 1 W/1 m |
| Frequency Range | 39 - 2000 Hz |
| Voice Coil Diameter | 125 mm/5 inch |
| Magnetic Assembly Weight | 5.2 kg |
| Magnet Diameter | 280 x 150 x 25 mm |
| Weight | 22 kg |
| Thiele-Small-Parameter | |
| FS | 39 Hz |
| Re | 6,0 ohms |
| Qms | 4,01 |
| Qes | 0,47 |
| Qts | 0,42 |
| BL | 25,1 |
| Vas | 156,3 L |
| Rp | 45,3 ohm |
| Lp | 49,2 mH |
| Cp | 473,8 µF |
| Le | 1,40 mH |
| Mms | 199,4 gr |
| Xmax | 9 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!