Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Mobile LED curtain with app control and aluminum stand (2.6 x 2.7 m)
- Several curtains can be easily combined and synchronously operated
- 1120 powerful LEDs 3in1 TCL RGB
LEDs controlled separately - Color animations
- Matrix effect
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via Twinkly App
- Flicker-free
- Bluetooth: operating range up to 10m
- Easy to assemble
- The article is delivered dismantled
- Space-saving storing
- The article is delivered with practical transport bag
- With bracket for floor use
- 2 Rugged carrying handles
- Trolley
- 2 x plastic feet
- B1 low flammability
- Compatible with Android, IOS,
- For application areas such as: Clubs/dancing school; wedding/gala/events; stage; mobile djs / entertainer; restaurants, bars and hotels
- Silent operation
- Application possibility: Standing; on stand
Package contents
- 1 x bag, 1 x curtain, 1 x external mains adapter, 1 x controller, 1 x dongle, 1 x frame, 2 x foot, 2 x balance weights, 2 x screw, 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| 24V DC | |
| Power consumption | 35 W |
| IP classification | IP44 |
| Protection class | Protection class II |
| Power connection | Fixed power supply cord with contour plug (M) CEE 7/17 |
| Cable construction | 2 x 1,0 mm² H05RN-F |
| Wi-Fi | Standard:IEEE 802.11 b/g/n |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 1120 x 3in1 TCL RGB |
| Network connection | Protocol:Ethernet TCP/IP via 1x RJ-45 (F) mounting version |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Twinkly App |
| Bluetooth | Version:4,2 + BR/EDR |
| Projection | Flicker-free |
| Range | Bluetooth:range up to 10m |
| Carrier frequency | 2,4 GHz |
| Setup | Easy to assemble; space-saving storing |
| Standing/fixation | Stand |
| Image | Max. 28x40 px |
| Pixel pitch 65 mm | |
| Pixel pitch 90 mm | |
| Lamp life | 30000 h |
| Housing color | Black |
| Attachment system | 2x bracket for floor use |
| Status LED | Power, standby |
| Carrying handle | 2 pc/pcs |
| Transport aid | Trolley |
| 2 x plastic feet | |
| Material | Polyester; metal, painted |
| Bottom plate | 8 cm x 45 cm x 0,9 cm |
| Transport dimensions | 36 cm x 23 cm x 93 cm |
| Display | 260 cm x 1,5 cm x 270 cm |
| Dimensions | Width:260 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 270 cm |
| Weight | 15,6 kg |
| Operating system | Android, IOS, |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Bag | |
| Weight | 5,0 kg |
| Curtain | |
| Cable length | Approx. 3 m |
| Weight | 10,6 kg |
| External mains adapter | |
| Cable length | Approx. 1,5 m |
| Controller | |
| Cable length | Approx. 0,96 m |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!