Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Battery control for electric firing unit (WI-Shot), 500 m range
- Assign as many WI-Shots as you like
- 4 channels
- Rechargeable via PowerCon cable
- Powered by a battery/battery pack
- Operating range up to 500m
- Made in Europe
- For application areas such as: Carnival
Scope of delivery
Paraméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 2 W |
| Power connection | Mains input via PowerCON (blue), mounting version |
| Battery/battery pack | |
| Range | Range up to 500m |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Width:10 cm |
| Depth | 12.5 cm |
| Height | 8 cm |
| Weight | 0.78 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!