Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Electric firing unit with battery operation for confetti and streamers
- The battery-operated shooter can be used for confetti or streamer cannons
- Suitable for electric cannons with 50and 80 cm length
- The shooting angle can be adjusted steplessly
- Activated by a 230V power source or radio signal
- Rechargeable via PowerCon cable
- Powered by a battery/battery pack
- Output distance: Approx. 20 m
- Control via wireless remote control (optional)
- Made in Europe
- For application areas such as: Carnival
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 100 W |
| Power connection | Mains input via PowerCON (blue), mounting version |
| Power output | 1 x PowerCON (gray), mounting version |
| 1 x special connector recessed mounting | |
| Output distance | Approx. 20 m |
| Control | Wireless remote control (optional) |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Width:5 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 13 cm |
| Weight | 2.15 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!