Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
CO2 hand-held gun fires enormous white CO2 plumes and confetti
- Spectacular stage effect for dancers and DJs
- Designed to generate enourmous amounts of smoke
- Suitable for CO2 bottles with dip tube
- Output distance: Approx. 10 m
- Control via on/off switch on device
- Made in Europe
- For application areas such as: Stage; theater; carnival
Scope of delivery
- 1 x device
Manuals
ManualsParaméterek
| Output distance | Approx. 10 m |
| Gas type | CO2 |
| Control | On/off switch on device |
| Housing color | Black |
| Type of Confetti | Confetti |
| Activation | Manual |
| Dimensions | Length:69 cm |
| Width | 17 cm |
| Height | 24 cm |
| Weight | 2.35 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!