Leírás
Pole-burner for base R-7-s
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 240, 220 - 240 V |
| Nominal wattage | 800 W |
| Base | R7s |
| Lamp type | Incandescent lamp; halogen lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Beam angle | 360° |
| Color of light | White |
| Color temperature | 3200K |
| Color rendering index (CRI) | 95 Ra |
| Lead time | 0 s |
| Construction | Rod; lamp envelope |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 10° C |
| Lamp life | 1000 h |
| Dimensions (LxD) | 78x15 mm |
| Dimensions | Length:7.8 cm |
| Weight | 0.01 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!