Leírás
Az MV-5 a MOTIV™-széria tagja. Alkalmas otthoni, vagy stúdió körülmények között történő beszédhang és/vagy hangszerhang rögzítésére, élő továbbítására (broadcasting/podcasting). Pillanatok alatt beüzemelhetjük akár utazás közben is, számítógéphez, tablethez, okostelefonhoz csatlakoztatva.
Profi hangrögzítést és/vagy közvetítést tesz lehetővé számunkra, 3-féle DSP (felvételi minta) beállítással, az éppen aktuális körülményekhez alkalmazkodva. Stúdió minőségű hangfelvételek készítésére tervezve.
Jellemzői:
Monitor fejhallgató (késés mentes) csatlakoztatható
Azonnali felvételi beállítás otthon, vagy akár menetközben
Az emberi hang tiszta és telt rögzítésére
3 kapcsolható DSP alapmód: - Voice / Instrument / Flat
USB-vel és/vagy lightning kábellel (tartozék!) PC-hez, MAC-hez, tablethez vagy okostelefonhoz csatlakoztatható
Plug and Play eszköz, iOS és Android támogatással (Androidnál csak a USB Audio Class 2.0 és Micro-B OTG (On-The-Go)-t támogató eszközökkel!)
Retro design
SHUREPLUS™ MOTIV™ MOBILE RECORDING APP - ingyenes szoftver
Paraméterek
| Szín | Fekete |
| Típus | Kondenzátor kardioid |
| Maximum hangnyomás (SPL) | 130 dB |
| Felvétel minősége | 24 Bit / 48 kHz |
| Frekvencia | 20 Hz - 20,000 Hz |
| Érzékenység | -40 dBFS / Pa @ 1 kHz |
| Gain | 0 to +36 dB |
| Doboz tartalma | MV5, állvány, lightning és USB kábel, kézikönyv |
| Méret | 66 × 67 × 65 mm |
| Méret állvánnyal | 89 × 142 × 97 mm |
| Súly | 90 g |
| Súly állvánnyal | 160 g |