Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Az itt látható egyedi termékleírások és képek a DJSoundLight Kft tulajdonát képezik.
Az e 965 a Sennheiser első nagymembrános, valódi kondenzátor kézi mikrofonja.
Az innovatív 1" kettős membrán kapszula azt jelenti, elérhető mind kardioid és szuper-kardioid karakterisztika egy kapcsolóval választható.
Ideális minden ének alkalmazáshoz, egy világszínvonalú mikrofonozáshoz.
Jellemzők
Vezetékes mikrofon
Kapcsolható karakterisztika (kardioid / szuper-kardioid)
Low-cut kapcsoló, ami csökkenti a környezeti zaj, dübörgés, és a szélzajokat
Kapcsolható pre-csillapítás (-10 dB)
Kitűnő nedvesség elleni védelem
Elképesztő frekvencia 40-20,000 Hz
10 év garancia!
Paraméterek
| Frekvenciamenet | 40 – 20.000 Hz |
| Tömeg | 396 g |
| Mikrofon csatlakozó | XLR-3 |
| Átmérő | Membrane:Ø 25.4 mm/1″ |
| Micro | Ø 48 mm |
| Névleges impedancia | 50 Ω |
| Min. lezáró impedancia | 1000 Ω |
| Fantom tápellátás | 48 V/ 3,5 mA |
| Üzemi hőmérséklet | 0°C – +40°C |
| Egyenértékű zajszint | 21 dB (A) |
| Maximális hangnyomásszint (passzív) | 142 dB (152 dB) (with preattenuation) |
| Teljes mélység | 199 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!