Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Cable reel
- Well-tried
- Resistant to petrol and oil
- Isolated axial mounting
- IT = High-quality plastic-reel
- HT = High-quality metal-reel
- SK = High-quality metal-reel
- For microphone cable XLR-XLR, LS-cables, CEE-cables, Multicore...
- Made in Germany
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Material | Plastic |
| Drum (outside diameter) | 385 mm |
| Drum (main diameter) | 280 mm |
| Drum (width) | 150 mm |
| Dimensions | Width:38.5 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 44.5 cm |
| Diameter | Ø 38.5 cm |
| Weight | 3.56 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!