Leírás
- Quality grade: 8
- Blackline
- Ideally suited for hanging LED walls
- Complies with EN 818-4
- With wrought crane hook (2 t)
- Abrasion resistant
- Made in Europe
Scope of delivery
- 1 x crane hook
- 1 x connector
- 1 x shackles
Paraméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 1000 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 2000 kg |
| Standard | EN 818-4, |
| Chain link | Length:25 mm |
| Width | 15 mm |
| Quality grade | 8 |
| Crane hook | 2 t |
| Color | Black, abrasion resistant |
| Dimensions | Length:22 cm |
| Weight | 1.38 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!