Leírás
- Complies with DIN 580
- M12 thread
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 170 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 340 kg |
| Standard | DIN 580, |
| Material | Steel C15E |
| Color | Black |
| Inside diameter | Ø 3 cm |
| Outside diameter | Ø 5.3 cm |
| Thread | M12 thread x 20.5 mm |
| Dimensions | Length:7.35 cm |
| Weight | 0.18 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!