Leírás
- Complies with DIN 580
- M10 thread
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 115 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 230 kg |
| Standard | DIN 580, |
| Material | Steel C15E |
| Color | Black |
| Inside diameter | Ø 2.5 cm |
| Outside diameter | Ø 4.5 cm |
| Thread | M10 thread x 17 mm |
| Dimensions | Length:6.20 cm |
| Weight | 0.11 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!