Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Manual chain hoist as installation aid
- Quality grade: 8
- Lifting height: 6 m
- Blackline
- With wrought crane hook (0.25 t)
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 250 kg |
| Chain link | Length:12 mm |
| Diameter | Ø 4 mm |
| Quality grade | 8 |
| Crane hook | 0.25 t |
| Color | Black |
| Lifting height | 6 m |
| Weight | 6.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!