Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
MDF wheel board
- Recessed carrying handle
- 4 x castors with 2 locking brakes
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 200 kg |
| Recessed carrying handle | 1 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material | Wood |
| Dimensions | Width:60.5 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 15 cm |
| Weight | 8.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!