Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
- With 4 device compartment
- High-quality workmanship with plastic 4 mm, black
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 15mm with rounded edges
- 2 tip-over locks
- 2 high-quality spring locks
- 5 x plastic feet
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 20 kg |
| Aluminum profile frames | 15 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 5 x plastic feet |
| Material | Plastic, 4 mm |
| Color | Black |
| Device compartment | 23.5 cm x 23.5 cm x 36 cm |
| Inside dimensions | 48.5 cm x 48.5 cm x 36 cm |
| Dimensions | Width:54 cm |
| Depth | 54 cm |
| Height | 40.5 cm |
| Weight | 7.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!