Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- With 2 dividers
- Steel ball corner
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 9 mm, black, laminated
- Interior with felt cover
cover with felt cover - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks with shut-off function
- 4 x castors with 2 locking brakes
- For application areas such as: Mobile use
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 3 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material | Plywood multi-layer glued, 9 mm |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 87.5 cm x 54.5 cm x 49.5 cm |
| Dimensions | Length:91.5 cm |
| Depth | 59 cm |
| Height | 79 cm |
| Weight | 33.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!