Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trolley case
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 4 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 22mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- Trolley
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 22 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | Trolley |
| Material | Plywood multi-layer glued, 4 mm |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 51.5 cm x 34 cm x 20 cm |
| Compartment dimensions | 47 cm x 34 cm x 20 cm |
| Dimensions | Width:55 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 26 cm |
| Weight | 5.55 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!