Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Universal case with flexible foam dividers
- With dividers
- High-quality workmanship with plastic 3 mm, black, imprinted
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 12mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality spring locks with shut-off function
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 12 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 3 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Material | Plastic, 3 mm |
| Color | Black, imprinted |
| Inside dimensions | 52 cm x 28.5 cm x 20 cm |
| Dimensions | Width:54 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 26 cm |
| Weight | 3.45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!