Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Carrying case
- With pickfoam
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, silver, laminated
- Cover with foam padding
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 22mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 high-quality spring locks with shut-off function
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 22 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Silver, laminated |
| Inside dimensions | 42 cm x 29.5 cm x 10 cm |
| Dimensions | Width:46 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 16 cm |
| Weight | 3.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!