Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Carrying case
- Suitable for all turntables without dust cover (up to 450 mm width)
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 4 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Removable cover
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 high-quality spring locks
- Rubber feet
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 15 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | Rubber feet |
| Material | Plywood multi-layer glued, 4 mm |
| Color | Black, laminated |
| Device compartment | 45 cm x 35.5 cm x 12 cm |
| Dimensions | Width:51.5 cm |
| Depth | 46 cm |
| Height | 21.5 cm |
| Weight | 4.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!