Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
19" steel cabinet with lockable doors and fan unit
- The article is delivered dismantled
- Available in different height units (1 U = 44 mm)
ROADINGER Steel Cabinet Door/Side Panels for SSC-32, 32U
- Door front panel made of 4mm-Safety glass (ESG)
- Door front panel with cylinder lock
- Door hinge can be changed
- Door rear panel with cylinder lock
- Removable side panels
ROADINGER Steel Cabinet Base and Top Part for SSC Series
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 4 x levelling feet
- Provision for cable inlets
- With earthing screw
- The device is cooled by cooling fan
Scope of delivery
1 x ROADINGER Steel Cabinet Door/Side Panels for SSC-32, 32U
- 2 x door
- 2 x side element
1 x ROADINGER Steel Cabinet Frames for SSC-32, 32U
- 2 x segment
- 4 x flying connector
1 x ROADINGER Steel Cabinet Base and Top Part for SSC Series
- 1 x bottom
- 1 x top
- 4 x castors
- 1 x mounting material
- 4 x flying connector
- 9 x cover
- 1 x user manual
- 1 x cooling fan
- 4 x key
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load | 150 kg |
| Material | Steel |
| Mounting height | Front approx. 142 cm (32 U) |
| Mounting depth | 470 mm front side and back side |
| Dimensions | Width:60 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 161 cm |
| Weight | 68.00 kg |
| ROADINGER Steel Cabinet Door/Side Panels for SSC-32, 32U | |
| Door | Door front panel; door rear panel |
| Mounting height | Front side and back side approx. 142 cm (32 U) |
| Weight | 29.50 kg |
| ROADINGER Steel Cabinet Frames for SSC-32, 32U | |
| Weight | 21.70 kg |
| ROADINGER Steel Cabinet Base and Top Part for SSC Series | |
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 30 W |
| Cooling | 2 x cooling fan |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| 4 x levelling feet | |
| Weight | 16.80 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!