Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rack case with castors
- Upward tilted profile rails for top-operated units
- 17 U
- With Laptop desk
- With service door
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 9 mm, black, laminated
- 2 removable covers
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 6 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- With profile rails suitable for 19" units
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Removable covers | 2 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:6 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material | Plywood multi-layer glued, 9 mm |
| Color | Black, laminated |
| Storage area | 51 cm x 28 cm |
| Front panel width | 19" |
| Mounting height | Front approx. 75.5 cm (17 U) |
| Top approx. 44.5 cm (10 U) | |
| Mounting depth | 450 mm |
| Housing design | 17 U |
| Dimensions | Width:56 cm |
| Depth | 59 cm |
| Height | 112 cm |
| Weight | 35.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!