Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rack module for installation of 483 mm devices (19")
- Suitable e.g. for cover cases
- With tray
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 9 mm, black, textured coating
- Rubber feet
- With profile rails suitable for 19" units
- With extra large installation depth
- 2 U
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Transport aid | Rubber feet |
| Material | Plywood multi-layer glued, 9 mm |
| Color | Black, textured coating |
| Front panel width | 19" |
| Mounting height | Approx. 9 cm (2 U) |
| Mounting depth | 500 mm |
| Housing design | 2 U |
| Dimensions | Width:53 cm |
| Depth | 56 cm |
| Height | 14 cm |
| Weight | 5.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!