Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rack case, HIGHLINE version
- 5 U
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, dark brown, laminated
- Aluminum profile frames 20mm with rounded edges
- 2 Rugged carrying handles
- 4 high-quality butterfly locks
- Rubber feet
- Branded hardware
- With profile rails suitable for 19" units
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 20 mm |
| Carrying handle | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:4 pc/pcs |
| Transport aid | Rubber feet |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 7 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Front panel width | 19" |
| Mounting height | Approx. 22.5 cm (5 U) |
| Mounting depth | 265 mm |
| Housing design | 5 U |
| Dimensions | Width:54 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 20.5 cm |
| Weight | 8.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!