Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rack case, PRO version
- 4 U
- High-quality workmanship with birch multiplex 9 mm, dark brown, laminated
- 2 removable covers (double-Door-Version)
- Aluminum profile frames 20mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 4 high-quality butterfly locks
- 4 x rubber feet
- Branded hardware
- Available in different height units (1 U = 44 mm)
- With profile rails suitable for 19" units
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Removable covers | 2 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 20 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:4 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x rubber feet |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 9 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Front panel width | 19" |
| Mounting height | Approx. 18 cm (4 U) |
| Mounting depth | 450 mm |
| Housing design | 4 U |
| Dimensions | Width:60 cm |
| Depth | 52.5 cm |
| Height | 22 cm |
| Weight | 10.80 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!