Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rack case, HIGHLINE version
- High-quality workmanship with birch multiplex 9 mm, black, laminated
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 4 high-quality spring locks
- 4 x rubber feet
- Branded hardware
- Available in different height units (1 U = 44 mm)
- With profile rails suitable for 19" units
- 2 U
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 10 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:4 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x rubber feet |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 9 mm; plywood multi-layer glued |
| Color | Black, laminated; dark brown, laminated |
| Front panel width | 19" |
| Mounting height | Approx. 9 cm (2 U) |
| Mounting depth | 265 mm |
| Housing design | 2 U |
| Dimensions | Width:54 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 11.5 cm |
| Weight | 5.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!