Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Carrying case
- With 4 device compartment
- High-quality workmanship with plastic , black
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Rugged carrying handle
- 4 high-quality spring locks with shut-off function
- 4 x plastic feet
- For application areas such as: Rental; mobile djs / entertainer
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:4 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | 4 x plastic feet |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Inside dimensions | 49 cm x 36 cm x 13 cm |
| Device compartment | 16 cm x 13.5 cm x 16 cm |
| Accessory compartment | 8 cm x 30.5 cm x 16 cm |
| Dimensions | Length:55 cm |
| Depth | 42.5 cm |
| Height | 21 cm |
| Weight | 4.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!