Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Carrying case
- Upward tilted profile rails for top-operated units
- 8 U
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
- Removable cover
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 high-quality butterfly locks with shut-off function
- With profile rails suitable for 10" units
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load | 10 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 26 cm x 40 cm x 10 cm |
| Front panel width | 10" |
| Mounting height | Approx. 35.5 cm (8 U) |
| Mounting depth | 110 mm |
| Housing design | 8 U |
| Dimensions | Width:33 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 22 cm |
| Weight | 5.90 kg |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Vastag Bèla
|
2023. 10. 26.
Pontos szállîtás. Korrekt bolt. Mindenkinek ajánlom. Máskor is vásárolni fogok tőlük. Köszönök szèpen mindent !