Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rack case
- Upward tilted profile rails for top-operated units
- For permanent installations, the tray can be fixed via precut holes
- 10 U
- With Laptop desk
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, black, laminated
- Removable cover
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- Hinged, chromium plated case handle
- 2 high-quality butterfly locks
- With profile rails suitable for 19" units
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Black, laminated |
| Compartment dimensions | 48.3 cm x 45 cm x 11 cm |
| Storage area | 51 cm x 28 cm x |
| Front panel width | 19" |
| Mounting height | Approx. 44.5 cm (10 U) |
| Mounting depth | 110 mm |
| Housing design | 10 U |
| Dimensions | Width:56 cm |
| Depth | 49 cm |
| Height | 28 cm |
| Weight | 10.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!