Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
Flightcase for microphonesThe ROADINGER Microphone Case holds a total of twelve hand microphones and various accessories. The case with butterfly lock provides you with a mobile safe for your valuable microphone equipment.The interior is foam padded and the aluminium profile frame with three-legged, medium-sized steel ball corners, provides the necessary stability.With the robust handle you always have your equipment well under control.
- Portable safe for your precious microphone equipment
- For 12 hand-held microphones and accessory
- With 12 microphone compartments
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 6 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 1 high-quality butterfly lock with shut-off function
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 15 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:1 pc/pcs with shut-off function |
| Material | Plywood multi-layer glued, 6 mm |
| Color | Black, laminated |
| Accessory compartment | 10 cm x 26.5 cm x 16.5 cm |
| Dimensions | Width:50 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 28 cm |
| Weight | 5.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!