Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Carrying case
- Interior with felt cover
cover with felt cover - Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality spring locks with shut-off function
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 3 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Color | Black |
| Inside dimensions | 48 cm x 27.5 cm x 18 cm |
| Material thickness | 6 mm |
| Dimensions | Width:52 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 29 cm |
| Weight | 5.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!