Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Carrying case, PRO version
- High-quality workmanship with birch multiplex 6.5 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Removable cover
- Aluminum profile frames 22mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 high-quality spring locks
- Rubber feet
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 22 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | Rubber feet |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 6.5 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 33 cm x 23.5 cm x 4 cm |
| Accessory compartment | 37 cm x 6.5 cm x 4.5 cm |
| Inside dimensions | 37 cm x 30 cm x 4.5 cm |
| Dimensions | Width:40 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 17.5 cm |
| Weight | 3.85 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!