Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Hood case, PRO version
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 high-quality butterfly locks
- Branded hardware
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 7 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Dimensions | Width:24 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 18 cm |
| Weight | 3.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!