Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, PRO version
- With 2 accessory compartment
- 8 hinged, chromium plated case handles
- Branded hardware
- 2 high-quality butterfly locks with shut-off function
- 4 x castors with 2 locking brakes
- With 4 device compartment
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 9.5 mm, black
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 3 chrome tip-over locks
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 8 pc/pcs |
| Stop hinge | 3 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material | Plywood multi-layer glued, 9.5 mm, laminated |
| Color | Black |
| Device compartment | 100 cm x 11 cm x 27.5 cm |
| Accessory compartment | 13.5 cm x 35 cm x 10 cm |
| Inside dimensions | 122.5 cm x 77 cm x 27.5 cm |
| Dimensions | Length:123.7 cm |
| Depth | 78.3 cm |
| Height | 38.6 cm |
| Weight | 47.15 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!