Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, PRO version
- With 2 device compartments
- With 1 accessory compartment
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 9.5 mm, black
- PENN Hardware
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Use of brands | PENN Hardware |
| Material | Plywood multi-layer glued, 9.5 mm |
| Color | Black |
| Inside dimensions | 63.5 cm x 62.5 cm x 44.5 cm |
| Accessory compartment | 15 cm x 62.5 cm x 44.5 cm |
| Dimensions | Width:65 cm |
| Depth | 62.6 cm |
| Height | 73 cm |
| Weight | 32.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!